VOŠ Uničov, Hotelnictví a turismus
Stromořadí 420, 783 91 Uničov | Tel./Fax: +420 585 002 057
Menu
Edookit
Adresa
Tel

Úvod » Aktuality » Přijímací řízení 2020/21

Přijímací řízení 2020/21

• Jednotná přijímací zkouška ke vzdělávání ve střední škole pro školní rok 2020/2021 proběhne nejdříve 14 dnů ode dne obnovení osobní přítomnosti žáků na vzdělávání ve středních školách. Konkrétní termín jejího konání stanoví ministerstvo.

• Oproti aktuálnímu znění školského zákona se v tomto případě stanoví, že každý uchazeč může písemný test z každého vzdělávacího oboru konat pouze jednou.

• Uchazeč skládá zkoušku ve škole uvedené na přihlášce v prvním pořadí (pouze v případě, že v prvním pořadí uchazeč uvedl nematuritní obor vzdělání, pak skládá zkoušku ve škole uvedené ve druhém pořadí).

Termín JPZ byl stanoven na pondělí 8. června 2020. Z důvodu zkrácené časové lhůty budeme pozvánku posílat  poštou ale také  elektronicky na  Vaši e-mailovou adresu. Prosím o její zaslání popř. potvrzení na tento kontakt:  dagmar.smolkova@sosunicov.cz  

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů u přijímacích zkoušek. 

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK