VOŠ Uničov, Hotelnictví a turismus
Stromořadí 420, 783 91 Uničov | Tel./Fax: +420 585 002 057
Menu
Edookit
Adresa
Tel

Úvod » Škola » Aktivity » Barmanský kurz

Barmanský kurz

Základní barmanský kurz

Základní barmanský kurz, produkt CBA, je pořádán školou dle zájmu žáků, obvykle jedenkrát ta dva roky.  Cílem kurzu je získání teoretických vědomostí a praktických dovedností v oboru nápojové gastronomie. Účastníci kurzu se seznámí se základy klasické a moderní mixologie. Teoretická výuka probíhá s využitím multimediální techniky. Při praktické výuce za dvěma open bary, pracují účastníci kurzu s osvědčenými prémiovými nápojovými ingrediencemi. Účastníci kurzu obdrží Skripta tréninkového a rozvojového programu Základního barmanského kurzu CBA.

Kurz probíhá formou denního studia se 24 hodinovou. dotací a je ukončen závěrečnou zkouškou v licenci CBA, která se skládá z výroby vylosovaného míšeného nápoje, ústní zkoušky a z písemného testu. Absolventi obdrží Certifikát CBA v česko-anglické verzi o absolvování Základního barmanského kurzu CBA.

Absolventi kurzu mají možnost dále zvyšovat svoji odbornou kvalifikaci v rámci členství v České barmanské asociaci, resp. v Junior Shaker Club CBA.


Aktivity

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK