VOŠ Uničov, Hotelnictví a turismus
Stromořadí 420, 783 91 Uničov | Tel./Fax: +420 585 002 057
Menu
Edookit
Adresa
Tel

Úvod » Aktuality » GO 2017

GO 2017

Ve dnech 4. a 5. 10. 2017 proběhl již tradičně seznamovací a sportovní kurz GO pro 1. ročník.  I letos jsme vybrali osvědčené místo – Turistickou ubytovnu Pohořany. Během dvou dnů naplněných bohatým programem v příjemném přírodním prostředí měli možnost studenti poznat své spolužáky a třídní učitelku rychleji a lépe než při běžném vyučování.

I přes nepříznivou předpověď počasí se vše vydařilo. Počasí nám nakonec přálo a program jsme mohli absolvovat v plném rozsahu. První den dopoledne čekaly na studenty seznamovací aktivity, odpoledne jsme podnikli pěší výlet na Radíkov a zpět. Během cesty se plnily různé zábavné úkoly. Po setmění se studenti vydali na stezku odvahy. Druhý den bylo naplánováno sportovní dopoledne. Studenti hráli hry a procházeli stanoviště s nejrůznějšími úkoly. Na závěr si pak ještě vyrobili trička, aby měli v budoucnu na co vzpomínat.

Mgr. Marcela Dostálová

Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK