VOŠ Uničov, Hotelnictví a turismus
Stromořadí 420, 783 91 Uničov | Tel./Fax: +420 585 002 057
Menu
Edookit
Adresa
Tel

Úvod » Aktuality » Návrat žáků 1.- 3. ročníku do školy

Návrat žáků 1.- 3. ročníku do školy

Na základě rozhodnutí MŠMT se od 8. června uskuteční v omezené míře návrat žáků nematuritních ročníků do škol. Jde o možnost konání konzultací či třídnických hodin. Z důvodu konání přijímacích a maturitních zkoušek na naší škole bude však tato možnost omezená pouze na dobu od 15. 6. Konkrétní termíny konání třídnických hodin a konzultací sdělí žákům třídní učitelé a vyučující. Účast žáků je vždy dobrovolná. Při vstupu do školy musí žáci vyplnit potvrzení o bezinfekčnosti, které najdete v sekci dokumenty nebo u vstupu do školy. Rovněž dosud platí povinnost nosit ve společných prostorách školy roušku. 

Co se týká praxe, vzhledem k tomu,  že koronakrize se dotkla nejvíce zařízení gastronomie a cestovního ruchu, není možné zajistit praxi v normálních a pro všechny žáky  bezpečných podmínkách. Žákům 1. a 2. ročníku  bude proto část praxe přesunuta na příští školní rok. Žáci 3.A, kteří měli praxi vykonávat v červnu,  mohou po dohodě se svým konkrétním smluvním zařízením  praxi vykonat, ale spíše formou dobrovolné brigády a jen v tom případě, že pracoviště zajistí pro žáky odpovídající a bezpečné hygienické podmínky.
Škola nebude v tomto pololetí splnění praxe po žácích vyžadovat.
Pro zvyšování vaší spokojenosti využívá náš web soubory cookies, které slouží k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. OK